W

S

Woodstock


exclusive furniture

Компанія Woodstock

Компанія WOODSTOCK займається виготовленням ексклюзивних меблів під замовлення c 2007 року. За цей час було виконано безліч проектів самої різної складності – від невеликих комодів для пабу, до дизайнерських м'яких меблів для елітного ресторану. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте саме такі меблі, які повністю відповідають Вашим вимогам.


Як ми працюємо

1. Ідея

На стадії обговорення замовлення, при необхідності, ми можемо розробити креслення / ескіз майбутніх меблів. Це стосується всіх типів нашої продукції.

2. Робота

Можливо повне оснащення приміщення усіма типами меблів "під ключ". При відкритті закладу, комплектація його меблями з нуля.

3. Результат

Виготовлення меблів за ескізами. Якщо Ваш заклад має певну концепцію, виготовлені нами меблі, будуть ідеально підходити до загальної стилістики закладу.

Меблі для HoReCa

Ресторанні меблі

Меблі в ресторані відіграють найважливішу роль в створенні настрою і мікроклімату. Ми можемо повністю забезпечити заклад меблями "під ключ".

Детальніше

Барні стійки

Барна стійка є невід'ємною частиною практично будь-якого закладу – від невеликого пабу, до елітного ресторану. Виготовляємо барні стійки будь-яких типів і габаритів.

Детальніше

Винні Шафи і Х'юмідори

У сигарному клубі кожен предмет інтер'єру повинен передавати атмосферу комфорту і елітарності.

Детальніше

Для Лаунж-барів

М'які дивани, крісла та пуфи будь-яких видів. Без таких меблів не обійдеться жоден лаунж бар.

Детальніше

Стійки рецепції

Стійка реєстрації в холі готелю найсильніше впливає на перше враження відвідувача.

Детальніше

Більярдні столи

Більярдний стіл може бути актуальним як для більярдного клубу, так і для будь-якого бару. Та навіть для приватного клієнта.

Детальніше

Наші партнери