Більярдні Столи

Раніше більярд був грою переважно привілейованого класу. Але зараз ця гра поширена досить широко. Навіть в невеликих містах обов'язково знайдеться заклад, де буде стояти більярд. У той же час, більярдний стіл часто купується на дачу, для гри в колі друзів. Виготовлення більярдного столу на замовлення має свої переваги.

В першу чергу, можливість ексклюзивного дизайну. З огляду на те, що більярдний стіл є значущим предметом інтер'єру, його дизайн відіграє важливу роль. Наша виробнича база дозволяє реалізувати практично будь-який дизайн, зробивши виріб справжньою окрасою кімнати.

Основні складові елементи більярдного столу - каркас, плита, сукно, лузи. Більярдні столи, що виготовляються на фабричному лінійному виробництві, вже мають чітко виражені характеристики – змінити один елемент моделі неможливо. Ми надаємо можливість підібрати складові елементи, що відповідають саме Вашим побажанням.


Наочний приклад:

Фабричний більярдний стіл Більярдний стіл Woodstock
Корпус зроблено з дуба Матеріал корпусу можете обрати Ви
Сукно Simonis Марка сукна, що зручна Вам
Декор в певному стилі Декор за Вашим бажанням
Плита ардезія Плита, яку ви оберете Ви

У нас, замовник зможе самостійно вибрати марку сукна, породу дерева в оформленні бортів, з якої деревини буде зроблена основа столу, ніжки, і т.д.

Також, виготовляємо кийовниці, підставки і полиці для куль. Це дозволяє повністю обладнати більярдну кімнату всім необхідним.