Дизайнерські меблі

Дизайнерські меблі дозволять кардинально змінити вигляд будь-якого приміщення. Нестандартні інноваційні рішення додадуть кімнаті шарм і створять неперевершену атмосферу. У цьому випадку, креативність і незвичайний зовнішній вигляд вдало поєднуються з комфортністю та ергономічністю. Деякі види таких меблів мають багатофункціональність.

Наша компанія виготовляє дизайнерські меблі у співпраці з професійними дизайн-студіями. Наші меблеві рішення актуальні як для приватного будинку або квартири, так і для будь-якого закладу сегмента HoReCa. Ресторан або готель, в холі якого стоять нестандартні дивани або крісла, викличе інтерес більшості гостей. Такий заклад швидше стає популярним, запам'ятовується і залишає гарне враження у відвідувачів.

До дизайнерських меблів можуть належати:

  • Дивани, м'які крісла, пуфи
  • Столи, стільці
  • Комоди
  • Серванти
  • Тумби
  • Журнальні столики і т.д.

Технічні характеристики (матеріали що використовуються у виробництві, комплектуючі) обмірковуються і узгоджуються на стадії розробки дизайну. Після визначення характеристик і затвердження дизайну, реалізація проекту - це технічний виробничий процес. Головним критерієм успіху в цьому випадку є професіоналізм наших працівників.

Якщо ви прийняли рішення про покупку дизайнерських меблів, але не можете визначитися з моделлю, ми запропонуємо кілька можливих варіантів. Також Вам надається можливість отримати консультацію у фахівця дизайн-студії наших партнерів. При необхідності, наші партнери підготують повний дизайн-проект вашого об'єкту.