Меблі для ресторанів

Виготовляємо меблі будь-яких типів для ресторанів / барів / нічних клубів. Серед стандартних позицій присутні столи, стільці, м'які дивани, позиції для банкетних залів та VIP-кімнат. Меблеві рішення нашої компанії відповідатимуть концепції закладу і відмінно доповнюватимуть інтер'єр.

Крім стандартних позицій, для закладів сегменту HoReCa, виготовляємо:

Все що нам замовляють: дивани, винні шафи, або барну стійку нестандартної довжини - розробляється відповідно до побажань замовника і загального стилю зали. Можемо повністю меблювати приміщення «під ключ». Наші партнери додатково, можуть розробити дизайн інтер'єру, який ми успішно втілимо в меблевих рішеннях.

Ресторанні меблі повинні мати високу зносостійкість. Працівники Woodstock це розуміють, дана особливість враховується при виконанні замовлень для ресторанів, барів.

Пропозиція для літньої тераси:
Можемо запропонувати виготовлення меблів для тераси під відкритим небом. Сучасна технологія виробництва дозволяє захистити виріб, від перепадів температури, вологості.

Навіть якщо столи або стійка офіціанта / адміністратора, виготовляються з масиву натурального дерева, забезпечимо захист деревини від погодних умов, що дозволить встановити меблі на відкритому майданчику.